Пятница, 16 Ноября 2018 16:26

Хто атрымаў заслужаныя ўзнагароды напярэдадні Дня работнікаў сельскай гаспадаркі і перапрацоўчай прамысловасці

Автор
Ганаровай граматай Ваўкавыскага райвыканкама за шматгадовую добрасумленную працу і ў сувязі з прафесійным святам — Днем работнікаў сельскай гаспадаркі і перапрацоўчай прамысловасці аграпрамысловага комплексу ўзнагароджаны:

Адамовіч Антон Антонавіч, трактарыст-машыніст ААТ “Хацькоўцы”;

Адамчук Ала Лявонцьеўна, начальнік аддзела ўпраўлення якасцю ААТ «Ваўкавыскі мясакамбінат»;

Арнольд Ірына Іванаўна, жывёлавод па доглядзе за жывёламі малочнага перыяду СКУП “Воўпа” Ваўкавыскага раёна;

Буцько Пётр Юр’евіч, галоўны заатэхнік КСУП “Няверавічы”;

Васільчук Марыя Казіміраўна, начальнік змены натуральнамалочнага цэха Ваўкавыскага ААТ “беллакт”;

Гоман Тамара Міхайлаўна, загадчык склада КСУП “Мацвееўцы”;

Горбік марыя анатольеўна, брыгадзір малочна-таварнай фермы Войткавічы КСУП “Зара і К”;

Далідоўскі Леанід Іосіфавіч, начальнік сельскагаспадарчага ўчастка філіяла “Агракомплекс “Шылавічы” ААТ “Агракамбінат «Скідзельскі”;

Дзенісенка Валянціна Сямёнаўна, брыгадзір вытворчай брыгады ў жывёлагадоўлі ДСУП “Падароск”;

Дзямянчык Алена Францаўна, інжынер па ахове працы філіяла “Ваўкавыскі хлебазавод” ААТ “Гроднахлебпрам”;

Жданюк Галіна Леанідаўна, аператар лініі ў вытворчасці харчовай прадукцыі натуральнамалочнага цэха ААТ “Беллакт”;

Кандрацюк Людзміла Уладзіміраўна, кладаўшчык складской гаспадаркі ААТ “Беллакт”;

Макарэвіч Алена Анатольеўна, жывёлавод па доглядзе за цялятамі малочнага перыяду РСКУП “Ваўкавыскае”;

Нюнько Святлана Антонаўна, начальнік разлікова-прэтэнзіённага бюро ААТ “Беллакт”;

Рагацэвіч Раман Іосіфавіч, намеснік дырэктара па раслінаводстве КСУП “Няверавічы”;

Скаскевіч Яўгеній Віктаравіч, ветэрынарны ўрач-гінеколаг Ваўкавыскага РУП “Селекцыйна-племянны цэнтр жывёлагадоўлі”;

Сяргееў Анатолій Мікалаевіч, баец жывёлы мяса-тлушчавага цэха ААТ «Ваўкавыскі мясакамбінат»;

Шмідт Вольга Валер’еўна, аператар машыннага даення КСУП “Мацвееўцы”;

Эйсмант Сцяпан Эдуардавіч, слесар па рамонту паліўных калонак КВУП “Ваўкавыская сельгастэхніка”;

Юрчык Анатолій Вітальевіч, ветэрынарны ўрач-гінеколаг КСУП “Племзавод “Рось”;

Якімчык Алена Паўлаўна, памочнік начальніка сельскагаспадарчага ўчастка ў раслінаводстве КСУП “Зара і К”.

 

Почетной грамотой Волковысскогорайонного Совета депутатов за многолетний добросовестный труд, высокие производственные показателии в связи с Днем работников сельского хозяйства и перерабатывающей промышленности агропромышленного комплекса награждены:

 

Антончик Ирина Евгеньевна, жиловщик мяса и субпродуктов 3-го разряда колбасного цеха ОАО «Волковысский мясокомбинат»;

Богдан Янина Адольфовна, главный бухгалтер КСУП «Гнезно»;

Бучилко Павел Павлович, водитель автомобиля КСУП «Заря и К»;

Бушик Виктор Георгиевич, водитель автомобиля ГСУП «Подороск»;

Волчек Дмитрий Николаевич, главный зоотехник КСУП «Племзавод «Россь»;

Гаврилик Виктор Иванович, водитель автомобиля 1-го класса транспортного цеха ОАО «Волковысский мясокомбинат»;

Езерский Ромуальд Иосифович, тракторист-машинист СКУП «Волпа»;

Зубрицкая Наталья Васильевна, оператор машинного доения ОАО «Хатьковцы»;

Косило Петр Иосифович, мастер-наладчик КСУП «Племзавод «Россь»;

Кудрицкий Валерий Францевич, прораб филиала «Агрокомплекс «Шиловичи» ОАО «Агрокомбинат «Скидельский»;

Малуха Марина Рышардовна, ведущий инженер по охране труда РСКУП «Волковысское»;

Пожарский Иван Леонович, грузчик цельномолочного цеха Волковысского ОАО «Беллакт»;

Полубок Виктор Александрович, слесарь-ремонтник Волковысского РУП «Селекционно-племенной центр животноводства»;

Прохор Валерий Дмитриевич, электрогазосварщик КСУП «Матвеевцы»;

Самсонов Евгений Иванович, начальник планово-производственного бюро филиала Волковысский хлебозавод ОАО «Гроднохлебпром»;

Свинчук Станислав Казимирович, слесарь КПУП «Волковысская сельхозтехника»;

Шукайло Елена Ивановна, инженер-химик лаборатории физико-химических исследований испытательного центра Волковысского ОАО «Беллакт».

Прочитано 1337 раз Печать